رنگ قالب


طرح سبک


خرید
×

سرعت، دقت و اعتماد را با ما تجربه کنید.

بانک های چین

بانک های چین هم در داخل و هم در سطح بین الملل دارای رشد چشمگیری هستند. دلیل این امر صادرات بالای این کشور به باقی نقاط جهان است.

چین از صادرات زیادی در سطح جهانی برخوردار است. به همین دلیل بنا بر نیاز خود موسسه های بانکی زیادی را جهات انتقال راحت پول از بقیه کشور ها تاسیس کرده است.

از سال ۲۰۱۶ چین بیش از ۴.۳۹۸ موسسه بانکی مختلف را در داخل کشور دارد.از بهترین آنها برای ارسال حواله بانک کشاورزی یا همان ABC BANK است.

در نظر داشته باشید که آیسان اکسچنج اکثر حواله های خود را به ABC ارسال می کند. اما بانک های دیگری هم هستند که امکان حواله به آنها وجود دارد. در ادامه با ۵ بانک برتر چین آشنا خواهیم شد.

۱) (Industrial and Commercial Bank of China (ICBC بانک صنعتی و تجاری چین

در سال ۱۹۸۴ تاسیس شد. و بزرگ ترین شرکت بانکی چند ملیتی در کل جهان است. همچنین بزرگ ترین گیرنده سپرده و وام دهنده در بازار داخلی چین است.

۲) China Construction Bank بانک ساختمانی چین

این بانک تجاری در سال ۱۹۵۴ تأسیس شد. و قبل از تغییر نام در سال ۱۹۹۶ ، بانک ساختمانی مردم چین نام داشت. فعالیت های تجاری این بانک شامل وام های اعتباری شرکت ها ، تأمین مالی تجارت ، تأمین مالی بین المللی ، سهام شرکت و سپرده شرکت است.

همچنین خدمات بانکداری شخصی شامل وام ، سپرده شخصی ، ارز و خدمات کارت ، خدمات بانکی همراه ، سرمایه گذاری سهام ، بانک الکترونیک و خدمات بانکی آنلاین را نیز ارائه می دهد.

۳) Bank of China بانک چین

در سال ۱۹۱۲ پس تاسیس شد. و در سال ۱۹۹۴ به یک بانک تجاری کامل متعلق به دولت تبدیل شد. این بانک خدمات گسترده ای را در هنگ کنگ ، چین ، ماکائو و سایر کشورها ارائه می دهد. که خدمات آن شامل سپرده های شخصی و شرکتی است.

۴) (Agricultural Bank of China (ABC بانک کشاورزی چین

این بانک در سال ۱۹۵۱ تاسیس شد. و به اولین بانک تجاری و پس از آن اولین بانک تخصصی چین تبدیل شد. نقش آن در بخش اقتصادی روستایی چین همیشه قابل توجه بوده است. این بانک خدمات مالی با کیفیتی را هم برای مشتریان روستایی و هم برای مشتریان شهری ارائه می دهد.

۵) Bank of communications بانک ارتباطات

بانک ارتباطات در سال ۱۹۰۸ تأسیس شد. که یکی از قدیمی ترین بانک های چین است و در ارائه اسکناس و خدمات مالی در چین پیشگام بود. این بانک متشکل از بانکهای تجاری ، اوراق بهادار ، تراست ، لیزینگ مالی ، مدیریت صندوق ، بیمه و خدمات مالی خارج از کشور است. در سال ۲۰۱۷ ، این شرکت به عنوان سی و چهارمین شرکت دولتی بزرگ جهان و بیست و چهارم در لیست بزرگترین بانک های جهان توسط Forbes قرار گرفت.

مدیر 11 اسفند 1398 29 نظر هزینه ، معدن ، مسئله

3 نظر

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

    • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

اضافه کردن یک نظر

ارائه مشاوره رایگان

هم اکنون گفت و گوی خود را با کارشناسان ما آغاز کنید

برای گفت و گو کلیک کنید

آغاز چت
1
سلام
اگه حواله یوان داری میتونم کمکت کنم