رنگ قالب


طرح سبک


خرید
×

سرعت، دقت و اعتماد را با ما تجربه کنید.

نمایش داده میشود usdtتتر یک ارز دیجیتال است که واحد اختصاری

که با قیمت ثابت خود از شما در مقابل نوسانات شدید بازار محافظت میکند و با آن میتوانید به صورت دیجیتالی دلار منتقل کنید

تتر برای معاملهگران دو کاربرد اصلی دارد

در امان ماندن از نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال 

انتقال آسان پول به صرافیها و کیف پولها به صورت دلاری 

تتر را به راحتی میتوانید در کیف پولهای دیجیتالی روی موبایل یا کامپیوتر خود و یا کیف پولهای موجود در صرافیها ذخیره کنید. ارسال و دریافت تتر بهسادگی و سرعت ارسال یک ایمیل است. همین ویژگیها باعث شده است تا این ارز دیجیتال برای معاملهگران بسیار محبوب باشد.

شود. استیبل کوینها آن دسته از رمز ­ ) شناخته می Stable Coin( تحت عنوان استیبل کوین مانند ، ارزهایی هستند که به منظور حفظ ارزش پایدار، میتوانند به داراییهای دنیای واقعی دلار، متصل گردند. چیزی که دقیقا در جهت مقابل بسیاری از ارزهای دیجیتالی قرار دارد که به عنوان ارزهای نوسانی و بیثبات شناخته میشوند. تتر طوری طراحی شده که به دلار متصل شود. بنابراین در حالی که ارزش سایر ارزهای دیجیتال اغلب در نوسان است، قیمت ارز مذکور همیشه ۱دلار آمریکا ثابت میماند.

لیست شبکههای انتقال تتر حالا که متوجه ماهیت ارز دیجیتال تتر شدید، نوبت به آشنایی با انواع شبکههای انتقال تتر و یافتن ارزانترین کارمزد انتقال تتر میرسد. پیش از بررسی شبکهای انتقال تتر، به این نکته توجه کنید که تتر یک کوین نیست. بدین معنی که بلاکچین مخصوص خود را نداشته و در عوض، در سایر بلاکچینها خرید و فروش میشود. در بین بلاکچینهایی که از خرید و فروش تتر پشتیبانی میکنند و به عنوان شبکههای انتقال برای این ارز به کار میروند، سه بلاکچین قویتر نسبت به سایرین وجود دارد: USDT Omniارز تتر اومنی یا USDT ERC20 یا ERC20 تتر
USDT TRC20 یا TRC20 تتر

شبکههای انتقال نامبرده شده به منظور منقال کردن تتر به کیف پول به کار میروند. اما سوال اینجاست که تتر را در کدام شبکه انتقال دهم؟

در ادامه به مقایسه این شبکهها خواهیم پرداخت.

چیست؟ Omni تتر

است. لایه اومنی بر روی بلاکچین بیت کوین USDT تتر لایه اومنی قدیمی ترین مدل انتقال ، تتر بیت کوین هم میگویند. باوجود قدرت USDTقرار دارد و از این رو، به این مدل از شبکه بیت کوین، انتقال تتر بر روی این بلاکچین مشکلاتی چون سرعت انجام تراکنش و کارمزد بالا را به همراه داشت. از این رو بنیاد تتر تصمیم گرفت تا این مشکلات را با مهاجرت به بلاکچینهای نسل جدید رفع نماید.

آدرس تتر اومنی چیست؟

از آنجایی که شبکه اومنی، لایهای بر روی بلاکچین بیت کوین است، آدرس آن شباهت زیادی به آدرسهای بیت کوین دارد. ویژگی آدرسهای بلاکچین بیت کوین این است که با یکی از حروف آغاز میشوند ۳ و ۱یا با اعداد bc1 کاراکتر با حروف ۳۴ لازم به ذکر است که آدرسهای بلاکچین بیت کوین و تتر اومنی از بزرگ و کوچک تشکیل شده است.

چیست؟ ERC20 تتر

تصمیم ۲۰۱۷به دلیل مشکلات ذکر شده در شبکه بیت کوین، توسعه دهندگان تتر در سال گرفتند تا خرید و فروش تتر را در بلاکچین اتریوم پیاده سازی کنند. یکی از قراردادهای هوشمند شبکه اتریوم است که فرایند توکن سازی با آن ERC20 استاندارد ERC20 انجام میشود. از این رو تترهایی که بر روی شبکه اتریوم منتقل میشوند، به تتر معروفند. بیشتر ۲۰۱۹ به دلیل سرعت بالای تراکنشها در بلاکچین تریوم، نسبت به بیت کوین، تا سال تترهای شبکه اومنی، به شبکه اتریوم انتقال یافتند.

آدرس تترچیست؟ ERC20

از آدرسهای اتریوم پیروی کرده و تمامی ویژگیهای یک توکن ERC20 واضح است که تتر آغاز میشوند. به علاوه X 0 را دارا است. آدرسهای کیف پولهای اتریوم همگی با ERC20 . کاراکتر تشکیل میشوند ۴۲موارد فوق، آدرسهای اتریوم از

چیست؟ TRC20 تتر

و با به روی کار آمدن حوزه دیفای در بلاکچین اتریوم، تعداد تراکنشها در این ۲۰۲۰در سال شبکه افزایش یافت و در پس آن، هزینه کارمزد انتقال تتر افزایش چشمگیری یافت. از این رو بنیاد تتر، بار دیگر تصمیم گرفت تا ارز تتر را به بلاکچینهای مقیاس پذیرتر و ارزان تر انتقال دهد. یکی از گزینه های این انتقال بلاکچین ترون بود.

قرارداد هوشمند توکن سازی شبکه ترون است و از این رو به تتر شبکه TRC20 استاندارد معروف شد. با مهاجرت بیشتر تراکنشهای تتر از بلاکچین اتریوم به TRC20 ترون به تتر شبکه ترون، انتقال تتر به کیف پول و خرید تتر ارزان برای کاربران تسهیل شد.

چیست؟ TRC20آدرس تتر

. آغاز میشوند T تترهایی که در شبکه ترون انتقال مییابند همگی با حرف

چگونه توکن های تتر را انتقال دهیم؟

اکنون که با انواع توکن های تترو مزایا و معایب هر کدام آشنا شدید، به انتقال تتربه کیف پول های دیجیتال می پردازیم. هر نوع توکن تترفقط در شبکه خودش قابل انتقال است. بنابراین، توکن برای هر شبکه فقط می تواند بین آدرس های همان شبکه جابجا شود. بنابراین قبل از هر چیز، مهم است که بدانیم از چه نوع تتر استفاده می کنیم. اکثر کیف پول های چند ارزشی، نوع تتری هایی را که با استفاده از پشتیبانی می شوند، مشخص می کنند. برای اینکه بفهمید TRC20 و ERC20 پروتکل توکن های آن مانند را در لیست توکن ها USDT کیف پول شما از چه نوع تترهایی پشتیبانی می کند، کافی است عبارت جستجو کنید.

بهترین جایگزینهای تتر کدام استیبل کوینها هستند؟

استیبل کوینهای دیگری غیر از تتر نیز در بازار وجود دارند که با ویژگیهای منحصربهفرد خود میتوانند از بهترین جایگزینهای تتر محسوب شوند. در ادامه با تعدادی از محبوبترین استیبل کوینهای بازار آشنا میشوید.

(USDC) استیبل کوین دلار 

راه circle توسط شرکت ۲۰۱۸ است که در سال USDC جایگزین اولیه تتر، استیبل کوین دلار یا ۲۴ اندازی شد و روی شبکه بلاکچین اتریوم، استلار، سولانو، و هدرا کار میکند. تا کنون بیش از میلیارد دلار از این کوین در بازار کریپتوکارنسی وجود دارد.

(BUSD) استیبل کوین بایینس 

صرافی بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در دنیاست. این صرافی با همکاری بلاکچین کرده است و حالا مهمترین و برترین کوین صرافی »استیبل کوین بایننس«اقدام به ایجاد PAXOS بایننس بهشمار میرود که صرافی بایننس تمرکز ویژهای برای خرید و فروش آن دارد. این استیبل کوین بر روی سه شبکه اصلی بلاکچین به نامهای اتریوم، بایننس اسمارتچین و بایینسچین اجرا میشود و به دلار آمریکا متصل است و البته تحت قوانین نظارتی و مالی نیویورک آمریکا فعالیت میکند.

TUSD) یا True usd ( استیبل کوین 

است که در سال TUSD اولین استیبل کوینی که مستقیما توسط دلار پشتیبانی میشود استیبل کوین اتریوم راه اندازی شد. برای در اختیار داشتن این استیبل کوین نیاز به ۲۰ ERC بر روی شبکه ۲۰۱۸ احراز هویت و تایید قوانین ضد پولشویی است که توسط دولت آمریکا پیاده سازی شده است که این ویژگی این استیبل کوین را به یکی از کوینهای امن بازار تبدیل کرده است.

DAI استیبل کوین 

maker اتریوم راه اندازی شده و ثبات قیمت آن توسط ۲۰ ercبر روی شبکه »دای«استیبل کوین . میلیون از این توکن در بازار استفاده شده است ۹۰۰ تضمین میشود. تا کنون حدود protocol

PAXOS STANDARD استیبل کوین 

با همکاری صرافی بایینس، علاوه بر ایجاد استیبلکوین بایینس، استیبلکوین اختصاصی paxos شرکت راهاندازی کرده USDC تقریبا همزمان با استیبل کوین ۲۰۱۸ را نیز در سال «Paxos» خود به نام است.

Gemini Dollar (GUSD) استیبل کوین 

اتریوم این استیبل کوین را راه اندازی کرد که ۲۰erc بر روی شبکه Gemini صرافی ۲۰۱۸در سال تحت قوانین مالی و نظارتی نیویورک آمریکا فعالیت میکند.

در آخر

انتخاب بهترین ارز دیجیتال با توجه به معیارهای متفاوت افراد، متفاوت خواهد بود. در میان استیل کوینها فعلا تتر محبوبترین است، اما با توجه به نگرانیهایی که سرمایهگذاران و اقتصاددانان درباره صادرکننده ارز دیجیتال تتر دارند، باید بهترین جایگزینهای تتر را شناخت و انتخابی مطمئن داشت .

مدیر 11 اسفند 1398 29 نظر هزینه ، معدن ، مسئله

3 نظر

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

    • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

اضافه کردن یک نظر

ارائه مشاوره رایگان

هم اکنون گفت و گوی خود را با کارشناسان ما آغاز کنید

برای گفت و گو کلیک کنید

آغاز چت
1
سلام
اگه حواله یوان داری میتونم کمکت کنم