رنگ قالب


طرح سبک


خرید
×

سرعت، دقت و اعتماد را با ما تجربه کنید.

واحد پول کشور چین تبدیل به یکی از رایج ترین ارزها برای انجام معاملات بن المللی شده است از این رو حواله یوان به یکی از نیاز های اساسی بسیاری از تجار و بازرگانان ایران و دیگر کشورهای جهان تبدیل شده است.به دلیل تحریم های آمریکا معاملات تجاری که قبلا با دلار انجام می شد امروزه بسیار هزینه بر و زمان بر شده است. علاوه برآن هزینه های متفرقه انجام حواله به چین اگر در قالب دلار و یورو باشد بسیار گران و با کارمزد بالا انجام خواهد شد.
1)کارمزد پایین. حواله یوان برخلاف حواله دلار و یورو از کارمزد بسیار اندکی برخوردار است و کارمزد حواله و هزینه ی ارسال ی یوان در مجموعه آیسان اکسچنج مجموعا در مبالغ پایین تر از 40.000 یوان 50 یوان است و در مبالغ بالای 40.000 یوان شامل کارمزد نمی شود. 2)سرعت در انجام حواله: حواله یوان با سرعت بسیار زیادی انجام می گیرد و شما می توانید در حدود 2 الی 4 ساعت بعد از ثبت درخواست خود و تسویه ریالی فیش واریز حواله به چین را دریافت نمایید. 3)قیمت مناسب نرخ یوان: دولت چین همواره سعی در پایین نگه داشتن ارزش یوان داشته است چرا که قیمت پایین یوان باعث به صرفه بودن واردات از چین برای بازرگانان خارجی می شود. به همین دلیل نرخ یوان همیشه بسیار مناسب است. 4)عدم نگرانی از تحریم ها و بلوکه شدن حواله: به دلیل تحریم های بین المللی و بانکی همه روزه بسیاری از حواله های دلاری که توسط صرافی های ایرانی ارسال می شود بلوکه می شوند چرا که مبدا اصلی ارسال حواله ناشناس است و با ارائه ی مدارک لازم در بازه ی زمانی 2 الی 3 ماه بعد بانک مبدا یا مقصد حواله را آزاد می کند. اما خوشبختانه حواله یوان به دو دلیل این مشکل را ندارد: الف)انجام حواله از حساب های داخلی چین ب)عدم دخالت دلار در انجام حواله
مجموعه آیسان اکسچنج به اکثر بانک های چین حواله ارسال می کند.
95 درصد حواله جاتی که بازرگانان ایرانی به چین ارسال می کنند به بانک کشاورزی چین(ABC) و در قالب حساب های شخصی می باشد. بانک کشاورزی چین (ABC) به دلیل عدم دریافت کارمزد در تراکنش های بین بانکی و بین استانی درون چین یکی از بهترین گزینه هاست. مبالغ تراکنش ها در بانک کشاورزی چین بدون محدودیت است. در این بانک سقف گردش مالی برای هر حساب 5.000.000 یوان در هر روز و در صورتی که مشتریان حساب خود را به حساب ویژه ارتقا دهند سقف گردش مالی روزانه آنها به 25.000.000 یوان افزایش پیدا می کند.
هر کدام از این حساب ها مزایا و معایبی دارد که در ادامه بررسی می کنیم. حساب شخصی 95 درصد حواله های یوان که بازرگانان ایرانی انجام می دهند به حساب های شخصی است. مزایا: 1)انتقال سریع یوان و انجام حواله 2)عدم اعمال مالیات بر فروش بر حساب های شخصی چین 3)کارمزد بسیار کم معایب: 1)امنیت پایین در خرید از فروشندگان چینی زیرا خریدار یوان را به حساب های شخصی فروشنده واریز می کند. 2)عدم امکان پیگیری برای حساب های شخصی در صورت بروز مشکل در طی فرایند معامله با فروشندگان چینی. حساب شرکتی مزایا: 1)امنیت در خرید و معاملات تجاری معایب: 1)اعمال مالیات بر فروش بر حساب های شرکتی که گاها هزینه خرید مشتریان را 5 الی 20 درصد افزایش می دهد. 2)زمان انجام حواله های شرکتی طولانی تر می باشد 3)کارمزد بیشتر نسبت به حواله های شخصی
طبیعتا خیر امروزه افراد در قالب شرکت یا مجموعه حتی به صورت فردی ادعای انجام حواله یوان به چین را دارند که کار کردن با چنین افرادی کاری بسیار پر ریسک است زیرا امکان پیگیری بسیار سخت خواهد بود و ممکن است از شما سو استفاده شود به همین دلیل پیشنهاد ما این است که قبل از همکاری با هر مجموعه ای از صحت ادعای آن ها مطمعن شوید تا وقت و هزینه ی شما از دست نرود.
در تمامی روز های کاری امکان ارسال حواله وجود دارد

ارائه مشاوره رایگان

هم اکنون گفت و گوی خود را با کارشناسان ما آغاز کنید

برای گفت و گو کلیک کنید

آغاز چت
1
سلام
اگه حواله یوان داری میتونم کمکت کنم