رنگ قالب


طرح سبک


خرید
×

سرعت، دقت و اعتماد را با ما تجربه کنید.

در کشور چین افرادی که اطلاعات بانکی خود را در این نرم افزار احراز کرده باشند میتوانند از خدمات پرداختی آن استفاده کنند. حال با توجه به تبادلات فراوان کشور عزیزمان و جذابیت تجارت با جامعه اقتصادی پویای چین، این خدمت برای ایرانیان مفید و مورد توجه قرار گرقته است. قابلیت هایی که علی پی در اختیار کاربران خود قرار میدهد بشدت کاربردی هستند.
این پلت فرم زیر نظر شرکت علی بابا فعالیت می کند و یکی از محبوب ترین نرم افزار های خدمات مالی در چین است. این شبکه برای ساده سازی پرداخت ها می باشد و امنیت بالایی دارد و برای تجار ایرانی بسیار مناسب است. علی پی پرداخت ۷۰ درصد از هزینه خدمات ارائه شده در چین مانند خرید بلیط اتوبوس خرید از مغازه ، انتقال پول ، و… را پوشش میدهد. علی پی از ۱۸ ارز برای معاملات پشتیبانی میکند و همین امر باعث ساده سازی در تراکنش ها می شود.

مزایای حواله یوان به چین با استفاده ازعلی پی Alipay

جمهوری خلق چین یکی از کشورهای بزرگ  و موفق تجاری دنیا محسوب می شود و با توجه به روابط گسترده ای که بین ایران و چین وجود دارد، مبادلات تجاری زیادی بین این دو کشور صورت می گیرد. به همین منظور برای انجام عملیات دریافت و پرداخت در مبادلات تجاری و با توجه به تحریم هایی که علیه کشور ایران وجود دارد، استفاده از نرم افزار پرداخت علیپی یکی از بهترین و سریع ترین روش های پرداخت و جابجایی پول می باشد.

از جمله مزایای دیگر علی پی:

  • سرعت بیشتر
  • معتبر و شرکتی
  • بدون محدودیت
  • آسان و مطمئن

مدیر 11 اسفند 1398 29 نظر هزینه ، معدن ، مسئله

اضافه کردن یک نظر

ارائه مشاوره رایگان

هم اکنون گفت و گوی خود را با کارشناسان ما آغاز کنید

برای گفت و گو کلیک کنید

آغاز چت
1
سلام
اگه حواله یوان داری میتونم کمکت کنم